Ogłoszenia duszpasterskie Kościoła Rektoralnego pw. św. Piotra Apostoła – 18 września 2022
- XXV Niedziela zwykła.
- W tym tygodniu przeżywać będziemy:
- W poniedziałek – 19 dzień miesiąca. O godz. 17.00 zapraszamy na modlitwę za Kościół prześladowany, a o godz. 18.00 na mszę świętą w intencji naszej Ojczyzny.
- W środę – Święto św. Mateusza Ap.
- W piątek – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny.
- Dziękujemy za ofiary złożone na kościół w tym tygodniu: 10×10 zł., 7×20 zł i 1×50 zł.. Dziękujemy za złożone ofiary na budowę groty Matki Bożej w tym tygodniu – 650 zł. (Gdyby ktoś chciał wesprzeć tę budowę finansowo, to zapraszamy do zakrystii lub prosimy o wpłaty na konto kościoła). Bóg zapłać.
- Jest do nabycia prasa katolicka. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.
- Zachęcamy do wpisywania się do Księgi Gości.
Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdecznie życzenia, a wszystkim życzymy błogosławionego świętowania niedzieli.