Ogłoszenia duszpasterskie Kościoła Rektoralnego pw. św. Piotra Apostoła
3 lipca 2016
- XIV Niedziela Zwykła.
- Dziękujemy za tak liczne uczestnictwo w uroczystościach odpustowych, za przyniesione ciasta, sałatki, za stworzoną atmosferę.
- W archikatedrze lubelskiej Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Płaczącej, a zarazem 67. rocznicy lubelskiego cudu. O godz. 19.00 MSZA ŚWIĘTA PONTYFIKALNA – przewodniczy i słowo Boże głosi Ksiądz Biskup Odessko-Symferopolski Bronisław Biernacki. Po mszy św. PROCESJA RÓŻAŃCOWA ulicami miasta. O godz. 22.00 Apel Jasnogórski.
- W tym tygodniu przeżywać będziemy:
- W środę Błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej.
- W piątek Św. Jana z Dukli.
- W zakrystii można zapisać się na 28 Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Koszt 75 zł. Można tez wesprzeć fundusz „Idę z Tobą”. Z naszego kościoła idzie Damian Dorot.
- Intencje mszalne można zamawiać w zakrystii lub w sklepie „U Marka”. Są wolne intencje na mszach świętych w ciągu tygodnia.
Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdecznie życzenia, a wszystkim życzymy błogosławionego świętowania.