Ogłoszenia duszpasterskie Kościoła Rektoralnego pw. św. Piotra Apostoła
10 grudnia 2017
- II Niedziela Adwentu.
- Ogłoszenie wyników.
Do Rady Duszpasterskiej Kościoła Rektoralnego pw. Św. Piotra Apostoła wchodzą:
- Z urzędu: ks. Rektor, najstarszy rezydent – o. Marian Masłowski, organista – p. Andrzej Bielecki, przedstawiciel Wspólnot Neokatechumenalnych – Marek Marczewski.
- W wyniku głosowania: p. Piotr Krukowski – 35 głosów, p. Iwona Nawrocka – 26 głosów, p. Maria Drzazga – 15 głosów, p. Katarzyna Zając – Roś – 7 głosów.
- Pozostali kandydaci mieli poniżej 5 głosów.
- Dziękujemy wszystkim Kandydatom za otwartość i zaangażowanie. Liczymy na nieustanne wsparcie. Gratulujemy wybranym. Zaprzysiężenie Rady będzie w następną niedzielę, 17 grudnia, na mszy o godz. 18.00.
- Również w następną niedzielę, na mszy o godz. 18.00 będziemy modlić się w intencji ks. Bogusława, z racji jego Imienin.
- .W tym tygodniu przeżywać będziemy:
– we wtorek wspomnienie NMP z Guadalupe.
– w środę wspomnienie św. Łucji.
– w czwartek wspomnienie św. Jana od Krzyża.
- Ofiary złożone dziś do puszki przeznaczone są na Fundusz „Pomoc Kościołowi na Wschodzie”.
- Dziękujemy za ofiary na remont Kościoła – 50 i 100 zł.
- Jest do nabycia prasa katolicka. Polecamy Niedzielę, Gościa Niedzielnego. W zakrystii są do nabycia świece Caritas.
- Intencje mszalne można zamawiać w zakrystii lub w sklepie „U Marka”. Są wolne intencje na mszach świętych w ciągu tygodnia.
Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdecznie życzenia, a wszystkim życzymy błogosławionego świętowania Niedzieli.