- To event minęło.
W niedzielę 26.03.2017 r. na mszy o godz. wystąpią już po raz kolejny w naszym kościele wspaniali muzycy z ŚWIDNIK GOSPEL CHOIR. Po mszy świętej wykonają kilka utworów pasyjnych.
Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
W niedzielę 26.03.2017 r. na mszy o godz. wystąpią już po raz kolejny w naszym kościele wspaniali muzycy z ŚWIDNIK GOSPEL CHOIR. Po mszy świętej wykonają kilka utworów pasyjnych.
Zapraszamy do wspólnej modlitwy.