- To event minęło.
W IV niedzielę adwentu, 23.12.2018 r., godz. 12.30 zapraszamy na uroczystą mszę świętą, której będzie przewodniczył ks. Abp Stanisław Budzik, podczas której nastąpi konsekracja ołtarza posoborowego i poświęcenie ambony.
Jest to dzień, kiedy po półtora rocznej nieobecności w naszej świątyni z powodu remontu, wejdziemy na sprawowanie liturgii.
Zapraszamy do wspólnego świętowania.