Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie Kościoła Rektoralnego pw. św. Piotra Apostoła – 24 września 2023 r.

 

  1. XXV Niedziela Zwykła. Dziś o godz. 17.00 u o. Dominikanów, na Złotej 9, odbędzie się spotkanie dla osób z Ukrainy. Szczegóły na plakacie.
  2. W tym tygodniu przeżywać będziemy:

– we wtorek – wspomnienie św. Kosmy i św. Damiana.

– w środę wspomnienie św. Wincentego a Paulo.

– w czwartek – Co roku 28 września, o godz.15.00, w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny odbywa się Międzynarodowa Koronka na ulicach miast świata. Zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego przy Bramie Krakowskiej. Po koronce, przejdziemy na Mszę świętą w naszym Kościele.

– w piętekświęto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

  1. W sobotę i niedzielę, na Hali Globus odbędzie się 24 godzinne Uwielbienie „# JA JESTEM”. Bilety i szczegóły Uwielbienia na jajestem.pl
  2. W następną niedzielę ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie..
  3. Dziękujemy za ofiary złożone na nasz kościół: 14×10 zł., 11×20 zł., 2×50 zł.  Dziękujemy również narzeczonym, za złożone ofiary. Bóg zapłać.
  4. Jest możliwość zasponsorowania renowacji zabytkowych kielichów. Koszt renowacji jednego kielicha/puszki to ok 1000 zł. Efekty renowacji odrestaurowanych już kielichów, można zobaczyć na naszej stronie internetowej. Odrestaurowane kielichy będą kiedyś udostępnione w gablotach wystawowych.
  5. Jest do nabycia prasa katolicka. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.
  6. Zachęcamy do wpisywania się do Księgo Gości.

 

Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdecznie życzenia, a wszystkim życzymy błogosławionego świętowania niedzieli.

© 2016 Kościół św. Piotra w Lublinie