Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie Kościoła Rektoralnego pw. św. Piotra Apostoła – 12 grudnia 2021 r.

 

  1. III Niedziela Adwentu. Gaudete.
  2. Przez cały okres Adwentu, zapraszamy na Laudesy o godz. 6.10 oraz na mszę świętą ku czci NMP – Roraty, od poniedziałku do soboty, o godz. 7.00.
  3. W tym tygodniu wspominać będziemy:
  • W poniedziałek – wspomnienie św. Łucji. Jest to również 40 rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Pamiętajmy w modlitwie o Ojczyźnie i Ofiarach stanu wojennego.
  • We wtorek – wspomnienie św. Jana od Krzyża.
  1. W następną niedzielę gościć będziemy Prof. Mirosława Wróbla. Jest to 19 dzień miesiąca. O godz. 17.00 zapraszamy na modlitwę za Kościół prześladowany. O godz. 18.00 msza święta w intencji Ojczyzny. (Na mszy świętej zaśpiewa chór „La Musica”- prawdopodobnie :)
  2. Rekolekcje adwentowe w naszej Wspólnocie rozpoczną się w następny poniedziałek – 20 grudnia, i potrwają do środy – 22 grudnia. Poprowadzi je Krzysztof Krzaczek.
  3. Dziękujemy za wpłaty na remont kościoła: 2×10, 1×20, 1×50 i 200 zł.. Bóg zapłać.
  4. Jest do nabycia prasa katolicka. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.
  5. W zakrystii są do nabycia świece caritas, na stół wigilijny. Są też kalendarze na rok 2022, jako cegiełki na remont, w wysokości 20 zł.

 

Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, wszystkim życzymy błogosławionego świętowania niedzieli.

 

 

© 2016 Kościół św. Piotra w Lublinie