http://piotrajana.pl/?p=15272

Ogłoszenia duszpasterskie Kościoła Rektoralnego pw. św. Piotra Apostoła
14 stycznia 2018

 

  1. II Niedziela Zwykła. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.
  2. W środę wspomnienie św. Antoniego, op. Jest to również Dzień Judaizmu.
  3. W czwartek rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Odpustu zupełnego udziela się wiernemu, który będzie uczestniczyć w kilku nabożeństwach w Tygodniu modlitw o jedność chrześcijan i weźmie udział w zakończeniu tego tygodnia.
  4. W piątek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, bp. Jest to również 19 dzień miesiąca, o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny. Homilię wygłosi ks. Prałat Zbigniew Kuzia. Po mszy świętej będzie spotkanie opłatkowe na refektarzu.
  5. W następną niedzielę, 21 stycznia, zapraszamy Radę Duszpasterską oraz Członków Stowarzyszenia „Za murami” na Mszę św. o godz. 18.00, a następnie na spotkanie opłatkowe.
  6. Zapraszamy również na Bożonarodzeniowy koncert „Betlejem w Lublinie” który będzie miał miejsce w niedzielę, 21 stycznia 2017 roku, o godz. 18.00 w hali Globus w Lublinie przy ul. Króla Kazimierza Wielkiego 4. Bilety można nabyć w parafiach lub na bielty24.pl. Dochód z koncertu zostanie przekazany na dożywianie osób niedożywionych.
  7. Ofiary składane przy żłóbku do figurki Aniołka przeznaczone są na Papieskie Dzieło Dziecięctwa Misyjnego.
  8. Dziękujemy za ofiary na remont Kościoła: 100, 100, 50 zł.
  9. Jest do nabycia prasa katolicka. Polecamy Niedzielę, Gościa Niedzielnego.
  10. Intencje mszalne można zamawiać w zakrystii lub w sklepie „U Marka”. Są wolne intencje na mszach świętych w ciągu tygodnia.

 

Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdecznie życzenia, a wszystkim życzymy

błogosławionego świętowania Niedzieli.

© 2016 Kościół św. Piotra w Lublinie